Jesień z „Czterech pór roku Vivaldiego”

W ubiegłym miesiącu w Przedszkolu nr 13 odbył się konkurs plastyczny pod patronatem Śląskiej Opery w Bytomiu – Jesień z „Czterech Pór Roku Vivaldiego”. Otrzymaliśmy wiele pięknych prac. Komisja konkursowa wybrała prace, które wyróżniały się kreatywnością, starannością oraz dużym wkładem pracy. Wybór był bardzo trudny. Po burzliwych obradach komisja przyznała:

I miejsce – Hanna Makowska Przedszkole 12

II miejsce – Joanna Oleszek Przedszkole 22

III miejsce – Hanna Wieczorek Przedszkole 17

Wyróżnienia otrzymują:

Hanna Mączka – Przedszkole nr 9,

Jan Szkoda – Przedszkole nr 11,

Judyta Niesler – Przedszkole nr 26

Link do prezentacji

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Jesień z Czterech pór roku Vivaldiego” – YouTubehttps://www.youtube.com/watch?v=eukFbm-Uk8s

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, gratulujemy umiejętności, pomysłów i kreatywności oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do przedszkoli do końca listopada.