Akademia Młodych Talentów

10. czerwca w naszym przedszkolu odbyła się I. edycja konkursu Akademia Młodych Talentów. W konkursie wzięły udział dzieci z tarnogórskich przedszkoli: 1, 4, 13, 22, 23 oraz przedszkola w Nakle.
Młodzi wykonawcy fantastycznie zaprezentowali swoje talenty. Jury w składzie: pani Justyna Kosmała – kierownik filii nr 1 TCK, pani Pelagia Wiczyńska – metodyk oraz pani Monika Donicka – Celary miały nie lada kłopot z przyznaniem I. miejsca. Po burzliwych naradach zwycięzcami okazali się Magda i Kajetan z Przedszkola nr 4. , którzy zaprezentowali taniec z elementami akrobatyki.
Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody, za które dziękujemy sponsorom, a byli nimi: firma Madej&Wróbel, Dział promocji Miasta TG, Dział Promocji Starostwa oraz restauracja Spichlerz Dworski w miasteczku Śląskim.
Wszystkim przedszkolakom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

{gallery count=2}galeria/2015_2016/63{/gallery}