Dzieciaki Mleczaki

12 listopada w przedszkolu  zostało zorganizowane spotkanie i zajęcie dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci oglądały bajkę o mleku, opowiadały historyjkę obrazkową o tym skąd się bierze mleko na naszym stole. W czasie pogadanki utrwalaliśmy nasze wiadomości o przetworach mlecznych. Dzieci rozpoznawały, nazywały i degustowały produkty mleczne. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze – oczywiście o mleku.
Najweselej było w czasie zabaw i konkursów, w których nagrodami były materiały promocyjne akcji „Dzieciaki Mleczaki” / kredki, bloki, notesiki, skakanki, książeczki /.Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci dostały kolorowanki, magnesy z logo akcji i smaczne jogurty. Paniom z poszczególnych grup przekazano materiały do wykorzystania na swoich zajęciach. Informacje dla rodziców o naszym udziale w „ mleczakach” umieszczone zostały na ogólnodostępnej gazetce.

{gallery count=2}galeria/2015_2016/23{/gallery}