Grzybobranie

19 października „Żabki” wzięły udział w kolejnej części projektu Akademia Wyobraźni Play-Doh. Wysłuchały opowieści o grzybobraniu, dowiedziały się co to takiego atlas grzybów i do czego służy. Poznały najpopularniejsze grzyby jadalne i trujące. Dowiedziały się też, że trujących grzybów nie wolno niszczyć, bo są pokarmem dla niektórych zwierząt leśnych. Najlepsza zabawa była oczywiście podczas lepienia grzybków z ciastoliny. Wszystkie maluszki były bardzo zaangażowane i samodzielnie lepiły ulubione grzybki, najbardziej podobają się im muchomorki. Nasza praca pt. „Maleńkie grzybki” została zgłoszona do kolejnej edycji konkursu na stronie  http://www.akademia-playdoh.pl/ . Prosimy o głosy.

Oddajemy głosy TUTAJ!!!!

Bezpośredni link TUTAJ (na skróty)

Przeczytaj instrukcję poniżej.

Nasze przedszkolaki biorą udział w ogólnopolskim konkursie „Akademia Wyobraźni Play-Doh”. Prosimy o oddawanie głosów na prace zrobione przez dzieci. Liczy się każdy oddany głos, dlatego prosimy o zaangażowanie rodziny, znajomych i przyjaciół. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.
W terminie do 31.10.2015 można głosować na prace zamieszczone na stronie internetowej www.akademia-playdoh.pl głosować należy za pośrednictwem przycisku „Głosuj”. Możliwe jest oddanie 1 głosu dziennie z 1 adresu e-mailowego.
Co należy zrobić krok po kroku:
– www.akademia-playdoh.pl – adres strony internetowej
– odszukujemy zakładkę z napisem ‘AKADEMIA WYOBRAŹNI’
– wybieramy ‘KONKURS ‘ (obrazek z pucharem – nacisnąć)
– odszukać ‘Grzybobranie’ (nacisnąć)
– wpisać w wyszukiwaniu tytuł naszej pracy „Maleńkie grzybki” lub Przedszkole nr 13 przy ZSP nr 3
– nacisnąć przycisk ‘GŁOSUJ’
– wyskoczy ‘okienko’ w które trzeba wpisać swój adres e-mail
– odebrać pocztę i e-maila z Akademii Play-Doh i aktywować podany link !!!
– GŁOS JEST ODDANY !!!
CODZIENNIE ODDAJEMY GŁOSY !!!
na zdjęciu są nasze grzybki 😉