Spotkanie z myśliwymi

Nasze przedszkole odwiedzili zaprzyjaźnieni myśliwi Koła Łowieckiego „Orzeł” w Tarnowskich Górach. Dzieci z zainteresowaniem słuchały o tym, jak żyją zwierzęta w lesie i jak przygotowują się do zimy. Przedszkolacy dowiedzieli się, jak można pomóc zwierzętom przetrwać ten trudny dla nich czas. Dzieci przygotowały dla gości krótki występ artystyczny oraz piękne prace plastyczne. Dla zwierzątek leśnych  dzieci przygotowały smakołyki – marchewka, kapusta, buraki, jabłka zostaną zawiezione do lasu.
Spotkanie przebiegło bardzo miło i sympatycznie, a do zabaw tanecznych dali się porwać nawet panowie myśliwi! Na koniec były pamiątkowe zdjęcia i słodkie upominki dla dzieci. Wszyscy pożegnali gości myśliwskim „Darz bór” i zaprosili na kolejne spotkanie.

{gallery count=2}galeria/2015_2016/25{/gallery}