Zdrowy talerz przedszkolaka

19. kwietnia w naszym przedszkolu odbył się finał II. edycji konkursu kulinarno – fotograficznego Pt. „Zdrowy talerz przedszkolaka”.
Na konkurs napłynęło ponad trzydzieści prac z tarnogórskich przedszkoli – przepisów zdrowych dań oraz fotografii przedstawiających przygotowanie tych pyszności. Mali kucharze bardzo się postarali wymyślając wraz z rodzicami kolorowe, piękne, smaczne, a przede wszystkim zdrowe potrawy.
    Uroczyste wręczenie nagród uświetnili swą obecnością: pani metodyk – mgr P. Wiczyńska, pani dyrektor ZSP nr 3 mgr M. Dolnicka – Celary, wicedyrektor ZSP nr 3 – mgr K. Szwajnoch oraz wspaniali uczestnicy konkursu wraz ze swoimi rodzicami. Oczekiwanie na ogłoszenie werdyktu uświetnił występ dzieci z gr. Biedronki, które przedstawiły teatrzyk „W królestwie Marcelinki”. Występ wszystkim bardzo się podobał, mali artyści zostali nagrodzeni ogromnymi brawami. Następnie wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy oraz nagrody. Na koniec na wszystkich czekał zdrowy i pyszny poczęstunek, przygotowany przez nasze panie kucharki.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja konkursu, serdecznie zapraszamy!

{gallery count=2}galeria/2015_2016/56{/gallery}