Pizza

Maluszki i starszaki poznawały państwo europejskie – Włochy. Podróż w nieznane rozpoczęła prezentacja multimedialna. Dzieci wysłuchały i obejrzały teledysk,który podsumował zdobyte wiadomości na temat „ zwiedzanego” kraju. Jednak największą atrakcją była zabawa w małych kucharzy. Przygotowaliśmy i upiekliśmy prawdziwą i jak się później okazało pyszną pizze. Wspólnie zadbaliśmy o wszystkie składniki. Kroiliśmy paprykę, szynkę, jajka, tarliśmy ser, ciasto smarowaliśmy sosem pomidorowym. Każdy mógł komponować pizzę według własnego uznania. Po upieczeniu pizzy na koniec zrobiliśmy sobie małą ucztę. Dzieciaki pałaszowały pizze aż im się uszy trzęsły.  Wszyscy bawiliśmy się doskonale a apetyt dopisywał tego dnia każdemu ☺.

{gallery count=2}galeria/2016_2017/50{/gallery}