Starszacy i Średniacy na wycieczce

To była wyjątkowa wycieczka! Dzieci z dwóch grup: Biedronek i Krasnali pojechały na wycieczkę do Żarek. Tam czekały na nich niespodzianki. Jedna słodka  – w Manofakturze Słodyczy Hokus Pokuss. To miejsce o bajkowej nazwie, gdzie jest smacznie i kolorowo, gdzie można twórczo i niebanalnie spędzić czas, miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Istnieje kilka możliwości spędzenia tam wolnej chwili. Najciekawszą z nich jest czynne uczestnictwo w procesie wytwarzania słodkości. Okrągłe, trójkątne, przedstawiające ulubione postaci, jedno i wielokolorowe, zakręcone – tak wiele można stworzyć z masy, a przecież pomysłowość najmłodszych jest nieskończona. Po słodkiej degustacji wybraliśmy się do Pizzerii, gdzie dzieci własnoręcznie ugniatały i komponowały wymarzoną pizzę. Po krótkiej chwili w piecu smakowity zapach naszych wypieków unosił się wokoło i wszyscy z wielką chęcią spałaszowali pierwsze , samodzielnie wykonane pizze. Tak cudowny dzień na pewno na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków!
{gallery count=2}galeria/2016_2017/57{/gallery}