Ambasador Przyjaznej Edukacji

Dzisiaj nasze Przedszkole otrzymało certyfikat Ambasadora Przyjaznej Edukacji 🙂 Ogromnie się cieszymy, ponieważ jesteśmy jedną z trzech pierwszych placówek w Polsce, która może się pochwalić takim tytułem 🙂 🙂 Nauczyciele stosują w pracy z dziećmi rozwiązania LEGO Education, co wpływa na rozwój przedszkolaków, a przede wszystkim zapewnia wspaniałą zabawę.
Na konferencję przybyli goście: Pani Jolanta Tuszyńska – zastępca Burmistrza ds. Społecznych Miasta Tarnowskie Góry, Pani Justyna Kosmała – Radna Rady Miejskiej oraz dyrektorzy i nauczyciele tarnogórskich szkół i przedszkoli, studenci Politechniki Śląskiej – Instytut Badań nad Edukacją i Komunikacją, a także przedstawiciele firmy Akces Edukacja. Spotkanie uświetnił teatrzyk w wykonaniu naszych miluińskich , którzy swoim występem pozyskali serca publiczności.