Pożegnania nadszedł czas…

W czwartek 24.06 odbyło się uroczyste pożegnanie naszych starszaków.

Nadszedł czas pożegnania. Wspólne lata minęły nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne dni z uśmiechem na twarzy. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły . Część dzieci z nami zostaje i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać.

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za współpracę, pomoc, życzliwość i za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy „Krasnali”

Przede wszystkim dziękujemy Wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność.

Drodzy rodzice gratulujemy Wam tak wspaniałych, mądrych, twórczych i inteligentnych dzieci. Życzymy Wam pociechy i zadowolenia z Waszych dzieci w przyszłości, a Wam drogie dzieci życzymy wielu sukcesów w nauce, abyście byli dumą dla rodziców i przykładem dla innych dzieci.

Uroczystość pożegnania przedszkola .Ekipa chłopców w popisowym numerze. – YouTubehttps://www.youtube.com/watch?v=JijLwp2Hejw&t=24s

Pożegnanie przedszkola – taniec dziewczynek – YouTubehttps://www.youtube.com/watch?v=d_AdoswEbfU

Pożegnanie przedszkola – Niewiele bum… – YouTubehttps://www.youtube.com/watch?v=AyzodXpuMz8&t=58s

Pożegnanie przedszkola – Redy to go… – YouTubehttps://www.youtube.com/watch?v=P3lN_O5jDic