Wspieramy rozwój naszych dzieci.

Adresy stron, które są pełne wiedzy, ale przede wszystkim zachęcają do zabawy.

Oto one:

www.wierszedladzieci.pl

Pisupisu.pl– to portal udostępniający zbiór zadań, gier i czytanek również dla dzieci przedszkolnych, dla których przygotowano różnego rodzaju gry rozwijające spostrzegawczość i pamięć.

Ciufcia.pl– gry dla dzieci, proste i przyjemne. Zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku 2-6 lat. Gry są opracowane tak, aby wspierać prawidłowy rozwój najmłodszych. Są bezpieczne, bez przemocy. Dostępne w wersji mobilnej. Wystarczy pobrać aplikację.

DomowyPrzedszkolak.plSerwis zawierający gry, darmowe zabawy edukacyjne, kolorowanki do druku, labirynty, szlaczki, teksty piosenek, zagadki, maski, laurki oraz inne materiały, które pomogą zorganizować czas w domu. Czyli wszystko w jednym miejscu.

Lulek.tvSerwis będący interaktywną, baśniową krainą, po której mali goście mogą beztrosko „chodzić”  i odkrywać przeróżne miejsca łącząc zabawę z nauką.

Yummy – gry dla przedszkolakówTo część serwisu YUMMY przeznaczona dla najmłodszej kategorii wiekowej dzieci.