30.10.

Mamo, Tato jestem przedszkolakiem!

Ten dzień pozostanie na długo w pamięci dzieci 3- 4 letnich z naszego przedszkola  i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się i pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były piosenki, wierszyki i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom.