Z wizytą u Pana Burmistrza

21. marca Biedronki wybrały się na wycieczkę. Pierwszym punktem programu było oglądanie pięknej, zabytkowej dzwonnicy. Potem dzieci przeszły na rynek, gdzie akurat odbywało się uroczyste powitanie wiosny. Taniec z pomponami wprowadził wszystkich w pogodny, radosny nastrój. Następną atrakcją dla dzieci była wizyta w ratuszu  i spotkanie z Burmistrzem Tarnowskich Gór. Pan Arkadiusz Czech przyjął nas bardzo serdecznie, opowiedział o swojej pracy i wręczył dzieciom drobne upominki. Przedszkolacy złożyli mu świąteczne życzenia, zaśpiewali piosenkę i wręczyli zajączka, który bardzo spodobał się panu burmistrzowi. Na koniec dzieci poszły do TCK. Tam kolejną niespodzianką okazał się film „Gang Wiewióra”, który dzieci obejrzały w sali kinowej. To była bardzo udana wycieczka, której dzieciaki na pewno długo nie zapomną!
{gallery count=2}galeria/2015_2016/49{/gallery}