Konkursy 2014_2015

Dzieci uczestniczyły w konkursach (przedstawiamy je od najwcześniejszych do późniejszych).

 

I. miejsce w konkursie między-przedszkolnym „Sprawni jak strażacy”

Borys Loch i Marcel Gabryś z gr. najstarszej zdobyli I. miejsce w konkursie między-przedszkolnym „Sprawni jak strażacy’, organizowanym przez Przedszkole nr 22 w Tarnowskich Górach. Gratulujemy!

 

III. miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Wiosenne kompozycje”

Martyna Kurzępa zdobyła III. miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Wiosenne kompozycje” organizowanym przez PM nr 45 w Sosnowcu. Marta Kamińska i Mariusz Kamiński w tym samym konkursie zdobyli wyróżnienie. Gratulujemy!!!

 

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Anioł/Diabeł po śląsku – zło dobrem zwyciężaj!”

Karolina Miśta z gr. Krasnoludki zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Anioł/Diabeł po śląsku – zło dobrem zwyciężaj!”. Konkurs zorganizował Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Siemianowicach Śląskich. Gratulujemy!

 

Konkurs kulinarno – fotograficzny „Zdrowy talerz przedszkolaka”

30. stycznia br . odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu kulinarno – fotograficznego „Zdrowy talerz przedszkolaka”.  Laureaci konkursu: Jan Kolczok, Jan Mitrenga, Bartosz Uptas, Matryna Kurzępa, Oskar Horodecki oraz Marlena i Marcel Kurzacz wraz ze swoimi mamami wykazali się dużym kunsztem kulinarnym oraz pomysłowością i zaangażowaniem. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

„Moje największe świąteczne marzenie”

Milena Mrozek z gr. Krasnoludki oraz Mariusz Kamiński i Martyna Kurzępa z gr. Biedroneczki zdobyli nagrody w konkursie „Moje największe świąteczne marzenie” organizowanym przez szkołę Cosinus w Bytomiu. Gratulujemy!!

 

„Teddy Eddie”

Borys Lach, Paulina Chromik, Weronika Rudalska oraz Jaś Kolczok brali udział w konkursie „Teddy Eddie” organizowanym przez Centrum Językowe Clan4you Tarnowskie Góry – Zabrze. Jaś Kolczok z gr. Biedroneczki zajął V miejsce, a Paulina Chromik z gr. Żabki – VI miejsce. Gratulujemy!

 

I. miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Dary jesieni”

Nina Gołczyk oraz Jaś Kolczok z gr. Biedroneczki zdobyli I. miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Dary jesieni” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 45 w Sosnowcu. W tym samym konkursie Mariusz Kamiński zdobył wyróżnienie. Gratulujemy!!!

 

Konkurs plastyczny „Szkice z Doliny Muminków”

Martyna Kurzępa i Natalia Giołbas z gr. Biedroneczki zdobyły nagrody w konkursie plastycznym „Szkice z Doliny Muminków” organizowanym przez MDK im. H. Jordana w Tarnowskich Górach. Gratulujemy!

 

Konkurs plastyczny „Bezpieczny przejazd – zatrzymaj się i żyj”.

Uroczyste rozstrzygnięcie między-przedszkolnego konkursu plastycznego Bezpieczny przejazd – zatrzymaj się i żyj !

 

Dodaj komentarz