Grupa: Krasnale

Wszystkich witamy i rączkami machamy .
Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Nazywamy się „Krasnale”. Większość z nas do przedszkola chodzi po raz pierwszy. Jesteśmy ciekawi świata i interesuje nas wszystko co nas otacza. Poznajemy przedszkole, rówieśników, starszych kolegów oraz panie. Dużo czasu spędzamy na wspaniałej zabawie, która uczy nas wielu ciekawych rzeczy. Uczymy się pomagać sobie nawzajem, bawić się zgodnie i odkładać zabawki na swoje miejsce. Małymi kroczkami stajemy się dzielnymi przedszkolakami, odkrywcami otaczającego nas świata. Z dnia na dzień będziemy bardziej samodzielni.  Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i przygody. Przed nami wiele zabaw, zajęć, spotkań i doświadczeń, które pozwolą nam się rozwijać. Uczymy się języka angielskiego  i chodzimy na rytmikę. Lubimy rysować, zabawy plasteliną, malować. Uczymy się posługiwać nożyczkami, chętnie śpiewamy, tańczymy, gramy na instrumentach, uczymy się nowych piosenek i wierszyków. Lubimy pokonywać tory przeszkód, które wymyśla dla nas nasza pani. Bawimy się w naszej kolorowej sali i wesoło spędzamy czas. Poznajemy też zasady dobrego zachowania i uczymy się dbać o porządek w naszej sali. Będziemy uczestniczyć w wielu projektach, konkursach i akcjach edukacyjnych razem z naszymi starszymi kolegami.